Bramy garażowe Lublin.

Sprzedajemy i montujemy sprawdzone oraz trwałe bramy garażowe w Lublinie i okolicach. W ofercie posiadamy bramy garażowe segmentowe, uchylne i rozwierne. Sprzedajemy bramy do domów jednorodzinnych i garaży wolnostojących. Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis zakupionych w naszej firmie bram garażowych. Dbamy o klienta, a usługę wykonujemy na najwyższym poziomie, zarówno na etapie obsługi w biurze jak i na budowie. Wychodzimy z założenia, że wybór bramy powinien być wyborem świadomym dlatego, staramy się uzyskać maksimum informacji na temat potrzeb i oczekiwań klienta, gdyż rama garażowa to zakup na raz na wiele lat. Jesteśmy przekonani, że im dokładniej sprawdzą Państwo wszystkie szczegóły techniczne, tym bardziej docenicie nasze produkty. Zdecydowaną większość sprzedawanych przez nas bram stanowią produkty marek Wiśniowski i Gros, jednakże na specjalne zamówienia sprowadzamy bramy innych producentów.

Bramy garażowe Wiśniowski

Wiśniowski to największy producent bram garażowych w Polsce oraz jeden z liderów branży na świecie. Firma Wiśniowski posiada doskonały park maszynowy oraz rzeszę profesjonalnych konstruktorów, którzy każdego dnia pracują nad unowocześnianiem swoich produktów. Firma Wiśniowski z racji swoich możliwości produkcyjnych i technologicznych jest prekursorem wielu nowych rozwiązań w dziedzinie bram garażowych oraz wyznacza nowe kierunki, którymi podążają inni producenci bram garażowych.

Bramy garażowe Wiśniowski dają bardzo duże możliwości, jeżeli chodzi o wybór rozwiązań technicznych, zarówno w sposobie prowadzenia, jak również zabezpieczeń, grubości płaszcza bramy oraz dostępnej kolorystyki. Bramy z logo Wiśniowski charakteryzują się doskonałą izolacyjnością termiczną, odpornością na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza.

 

 

Bramy garażowe Gros

Bramy garażowe Gros spełniają zarówno wymagania estetyczne jak i funkcjonalne. Dla firmy Gros ważnymi cechami każdej bramy są wygląd, trwałość oraz bezpieczeństwo. Brama segmentowa Gros łączy w sobie wszystkie te elementy jednocześnie zapewniając najwyższy komfort użytkowania. Każda brama produkowana jest na indywidualne zamówienie – zarówno pod względem wymiaru jak i wyposażenia. Szeroki wybór przetłoczeń, kolorów czy struktur paneli pozwala na dopasowanie bramy do pozostałych elementów budynku. Bramy garażowe Gros produkowane są w ponad 200 kolorach lakierowanych i kilkudziesięciu okleinach drewnopodobnych. W zależności od typu paneli do wyboru struktura woodgrain, gładka i micro.

Bramy garażowe Lublin – bezpieczne, ciepłe i niezawodne.