Okna Morlite

Okna Lublin okno plastikowe pcv morlite

Okno plastikowe PCV dla kochających design

W dobie coraz większej popularności budynków o minimalistycznej i oszczędnej formie, to modne okna stają się najważniejszą dekoracją naszego domu. To okna są pierwszym elementem wyróżniającym budynek na tle okolicznej zabudowy.

Efekt szklanych tafli dodaje bryle lekkości, a plastikowe okna pcv, które nie mają już nic wspólnego ze swoimi pierwowzorami, doskonale uzupełniają nawet najbardziej wymagające projekty. Okna Morlite doskonale komponują się zarówno z nowoczesnym, jak i tradycyjnym otoczeniem.

Jednak poza pięknem stolarki okiennej liczą się również jej parametry techniczne, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jak połączyć estetykę z funkcjonalnością? Postaw na innowacyjne okno premium z PCV!

Design i jakość?

Sprawdź okna PCV Morlite!

Okna Morlite to idealny mariaż doskonałego designu i walorów użytkowych. Jak przystało na okna premium zastosowano w nich najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynku. Szyby z najwyższymi parametrami cieplnymi o doskonałej przepuszczalności światła, najcieplejszą ramkę międzyszybową, nowy typ okuć ukrytych TopStar oraz nowatorski rodzaj klamki chroniącej przed włamaniami.

Dzięki wypracowanym przez ekspertów OknoPlus rozwiązaniom powstało plastikowe okno, w którym ilość PCV sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu.

PROFIL

Szerokość zabudowy równa 82,5 mm, a wysokość złożenia skrzydła z ramą wynosi zaledwie 103 mm! Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcja okna stała się smukła i delikatna. Subtelny, kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że okna serii Morlite doskonale wkomponują się w każde wnętrze i stają się jego prawdziwą ozdobą. Mniej profilu i więcej światła. Mniejsza ilość PCV to więcej szyby i promieni słonecznych w pomieszczeniu – nawet do 25%.

SZKLENIE

Dbając o jakość i walory użytkowe okna, projektanci OknoPlus zadbali przy tym o zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi, a statyką plastikowego okna. W celu zwiększenia statyki w oknach plastikowych PCV Morlite możemy zastosować szklenie w technologii wklejania szyby (STV). Z uwagi na szeroką zabudowę profili w oknach Morlite możemy zastosować wile typów przeszkleń dochodzących do 48mm. W związku z tym do wyboru mamy szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, przeciwsłonecznych.

OKUCIA

Nowatorski typ ukrytych okuć okiennych Winkhaus TopStar oraz nowoczesny rodzaj klamki to siła okien Morlite. Takie połączenie doskonale chroni przed włamaniami oraz zapewnia bezpieczeństwo domowników.

IZOLACYJNOŚĆ

Okna Morlite to rozwiązanie, które sprawdza się w wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego jest równy Uw = 0,7 W/m2K.

Okna plastikowe PCV Morlite zostały wpisane na rządową listę urządzeń i materiałów, kwalifikującą do programu Czyste powietrze.