Drzwi Lublin. Posiadamy bogatą ofertę, najwyższej jakości drzwi wejściowych i wewnętrznych. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę zarówno na etapie wyboru, jak również montażu zakupionych u nas drzwi.  Jesteśmy świadomi, że nowoczesne drzwi to istotny element architektoniczny określający styl i charakter budynku i należy poświęcić im odpowiednio dużo uwagi.

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe odpowiadają za bezpieczeństwo domowników oraz odpowiedni poziom izolacyjności termicznej i akustycznej. Ponadto od tego rodzaju drzwi oczekujemy wysokiej estetyki i bardzo dużej trwałości. Chcąc sprostać tak dużym wymaganiom wyselekcjonowaliśmy grupę sprawdzonych producentów dostarczających najwyższej jakości produkty. W ofercie drzwi wejściowych posiadamy modele charakteryzujące się ponadprzeciętnymi właściwościami izolacyjnymi oraz niepowtarzalną, ponadczasową stylistyką.

Oferowane przez nas drzwi wejściowe produkowane są w technologii stalowej, drewnianej i aluminiowej. Każdy z rodzajów może zostać wyposażony w wiele dodatkowych rozwiązań podwyższających standard i prestiż drzwi jak również zwiększających walory użytkowe. Nasi klienci mogą wybierać z szerokiej gamy klamek, pochwytów, wkładek i zasuwnic. Ponadto na życzenie klientów wybrane rodzaje drzwi mogą zostać wyposażone w czytniki linii papilarnych, klawiatury kodowe, elektrozaczepy, wizjery cyfrowe, kontaktrony, systemy zbliżeniowe, „inteligentne wkładki” i wiele innych nowatorskich rozwiązań.

Wszystkich Państwa, którzy poszukujecie nietuzinkowych, indywidualnych drzwi zachęcamy do zwrócenia szczególnej uwagi na drzwi drewniane, które pozwalają na wprowadzanie zmian i dość dowolne kształtowanie ostatecznego wyglądu produktu.

Przykładowe modele drewnianych drzwi marki Węgrzyn dostępnych w naszym salonie.

Drzwi Lublin – sprawdzone, trwałe i niebanalne.