Okna Lublin

Okna Lublin to rozbudowana oferta okien dla wymagających i świadomych klientów. W ofercie posiadamy okna produkowane na markowych profilach takich jak Gealan oraz Brügmann Salamander.

Nasze okna gwarantują najwyższe zabezpieczenie w zakresie komfortu cieplnego, izolacji termicznej jak również bezpieczeństwa Twojego domu. Poszukując energooszczędnych lub pasywnych, a jednocześnie niezawodnych okien w Lublinie warto zainteresować się naszymi produktami. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego salonu stolarki okiennej, w którym bezpłatnie i profesjonalnie przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Okna Lublin

Jesteśmy autoryzowanym, regionalnym przedstawicielem znanego i cenionego producenta okien firmy OknoPlus. OknoPlus to producent doskonałej jakości okien, który w dobie komercjalizacji, globalizacji i masowej produkcji podobnie jak my postawił na jakość i zadowolenie klienta.

OknoPlus od początku swojej działalności postawił na współpracę z renomowanymi dostawcami oraz ciągłe unowocześnianie i podnoszenie jakości produkowanych okien. Dzięki takiej polityce okna z logo OknoPlus charakteryzują się doskonałymi walorami estetycznymi, jak również wytrzymałością, energooszczędnością i trwałością.

Cenisz i doceniasz jakość, trwałość i niezawodność? Jeżeli tak, to powinieneś wybrać okna produkowane przez firmę, dla której wartością jest nie tylko obrót i zysk, ale również jakość, estetyka, trwałość, funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

okna Lublin

Okna SwissFormszwajcarska precyzja dla wymagających.

okna LublinNowoczesne okna to nie tylko  kolejny materiał budowlany. Od dzisiejszych okien oczekujemy znacznie więcej, mają być nieskazitelnym, precyzyjnym detalem dekoracyjnym, który jednocześnie jest energooszczędny, bezpieczny i trwały. Okna z rodziny SwissForm dają możliwość projektowania wielkogabarytowych przeszkleń, zapewniając mieszkańcom zachwycające widoki i dużo więcej światła.

Okna SwissForm zbudowane są na bazie 6-komorowych profili o szerokości zabudowy 82mm, która w połączeniu ze specjalnym systemem uszczelek zapewnia doskonałą izolacyjność termiczną. Wewnątrz profila znajduje się ocynkowane, stalowe wzmocnienie o grubości 1,5-2mm. Zastosowane wzmocnienie okienne w połączeniu z nowoczesnym profilem SwissForm daje możliwość wykonania okazałych, a zarazem stabilnych statycznie okien i drzwi pcv.

Kolejnym atutem okien SwissForm jest możliwość zastosowania pakietów szybowych o grubości dochodzącej do 54mm! Jednkże w przypadku okien SwissForm z trzema uszczelkami wystarczy zastosować pakiet szybowy  o grubości 44mm, aby osiągnąć współczynnik izolacyjności cieplnej dla całego okna na poziomie Uw=0,7 W/m2K

 

 

Okna Lublin

Skandynawska jakość i prostota okien

 

Okna LublinOkna NorskStil zaprojektowane zostały z myślą o sprostaniu najwyższym wyzwaniom użytkowym. Zaawansowana technologia, prosta forma, niezawodność i funkcjonalność to cechy opisują okna z serii NorskStil.

NorskStil to technologia zahartowana w skrajnie wymagających warunkach klimatycznych Skandynawii, krainie dobowych amplitud temperatury o wysokości 70° i wichur wiejących z prędkością nawet 100 km/h.

Nowoczesne, spełniające najwyższe standardy energooszczędności okna o współczynniku izolacji cieplnej Uw = 0,7 W/m2K. Dzięki technologii wklejania szyb w ramę skrzydła, okna serii NorskStil cechują się doskonałymi parametrami statycznymi. Okna NorskStil umożliwiają wyprodukowanie eleganckich, wielkoformatowych przeszkleń, nawet w obliczu najtrudniejszych warunków.

Profile okien NorskStil wyróżniają się harmonijnie dobranymi proporcjami oraz smukłym i gładkim wykończeniem powierzchni. Na straży bardzo dobrej izolacyjności termicznej okien stoją sześciokomorowe profile klasy A. Specjalny kształt ramy został zaprojektowany tak, aby stanowił dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe.

Okna NorskStil to synonim jakości, trwałości i funkcjonalności.

 

Okna Lublin – okna do zadań specjalnych.