Okna aluminiowe Reveal Unique w Lublinie

Prezentujemy okna aluminiowe Reveal Unique marki OknoPlus zamontowane na jednej z inwestycji w Lublinie.

Budowa nowoczesnych budynków wymaga zastosowania doskonałej jakości materiałów. Jednymi z nich są super szczelne i energooszczędne okna aluminiowe. Unikatowe okna serii Reveal Unique zbudowane z minimalistycznych profili aluminiowych z wykorzystaniem technologii So Easy, pozwalają na zwiększenie powierzchni szklenia o 9%, dzięki czemu do wnętrza domu dociera o wiele więcej naturalnego światła.

Domy Energooszczędne i pasywne to przeznaczenie okien Reveal Unique

Technologia DSB (Double Static Base) pozwalająca korzystać z zalet szklenia statycznego w oknach aluminiowych, połączona z doskonałej jakości pakietami szybowymi. Wynikiem czego otrzymujemy doskonałej jakości okna aluminiowe charakteryzujące się imponującym współczynnikiem izolacyjności dochodzącym do Uw=0,7W/m2K. Dodatkowo dzięki wklejaniu szyb okna aluminiowe Reveal Unique posiadają doskonałą odporność na wiatr oraz wodoszczelność w klasie premium+.

okna-aluminiowe lublin

Technologia przyszłości

W oknach aluminiowych Reveal Unique wykonanych w techologii So Easy, złożenie skrzydła z ramą okienną ma tylko 97mm wysokości! Dodatkowo brak widocznej uszczelki, ukryte odwodnienia oraz brak uszczelki centralnej znacząco podnoszą estetykę okien. Na straży niezawodności, bezpieczeństwa i komfortu domowników stoją ukryte okucia Winkhaus Select. Tak dyskretna konstrukcja otwiera przed inwestorami i projektantami zupełnie nowe możliwości kreowania wnętrza.

Okna aluminiowe Reveal

Okna aluminiowe Reveal możemy śmiało określić mianem okien przyszłości. Zarówno design, jak i zastosowane rozwiązania zdecydowanie wyznaczają kierunek rozwoju okien aluminiowych. To dzięki tym niespotykanym dotychczas rozwiązaniom otrzymaliśmy bardzo ciepłe i szczelne „okna do zadań specjalnych.”

W projektach domów, które stawiają na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania. Montaż okien aluminiowych, które świetnie sprawdza się w takiej roli to jeden z priorytetów. Okna aluminiowe wyposażone w doskonałej jakości pakiety szybowe i nowoczesne okucia to gwarancja bezpieczeństwa i korzyści wynikających chociażby z ogrzewania budynku.

Domknięcie budynku stanowi brama garażowa marki Wiśniowski, która doskonale wpisuje się w kolorystykę stolarki okiennej. No cóż, nie da się ukryć, że okna aluminiowe Reveal Unique i brama garażowa Wiśniowski to zgrany duet.