Złote Godło QI dla okna Reveal Unique

Miesiące ciężkiej pracy, innowacyjne podejście do projektowania okien, skupienie się na potrzebach klienta oraz doskonałych parametrach technicznych zaowocowało powstaniem produktu, jakiego branża okienna jeszcze nie widziała. Najwyższej jakości okna aluminiowe Reveal Unique, bo o nich mowa, zdobywają serca projektantów i inwestorów. Natomiast w kwietniu kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2023 przyznała oknom serii Reveal Unique Złote Godło QI!

najwyższej jakości okna aluminiowe Lublin

Kiedy już wydawało się, że w oknach aluminiowych powiedziano już niemal wszystko, na scenę wkroczyły okna Reveal Unique. Jak się okazuje ich nazwa wcale nie jest dziełem przypadku.

Myśląc o tym, co jeszcze wyjątkowego możemy zaoferować naszym klientom, musieliśmy zadać sobie pytania: czego brakuje na rynku stolarki otworowej, a nie jest kolejnym kolorem, wzorem klamki, czy detalem konstrukcyjnym? Co wyniesie możliwości projektowe na zupełnie nowy poziom i przetrze szlaki architektom, szukającym niepowtarzalnych rozwiązań, których na rynku nie ma jeszcze nikt? Po miesiącach szczegółowych testów i niezwykle zaawansowanych badaniach wprowadzamy na rynek autorską technologię DSB (Double Static Base) pozwalającą korzystać z zalet szklenia statycznego w rozwiązaniach aluminiowych. I tak powstało okno Reveal Unique – mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu OknoPlus.

Nowe możliwości w zasięgu ręki

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów i projektantów, OknoPlus opracował technologię DSB (Double Static Base), która pozwala korzystać z zalet szklenia statycznego w oknach aluminiowych. To propozycja, której w Polsce nie oferuje jeszcze nikt. Dzięki temu, autorskiemu rozwiązaniu okna aluminiowe Reveal Unique, to prawdziwy unikat wynoszący statykę oraz parametry okienne na zupełnie nowy poziom. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu okna aluminiowe mogą zachwycać zarówno niezwykle niskim współczynnikiem Uw – 0,7 W/m2K, wodoszczelnością w klasie premium+, odpornością na wiatr oraz złożeniem skrzydła i ramy wynoszącym zaledwie 97 mm, ale również nieosiągalnymi dotychczas monumentalnymi rozmiarami.

Najwyższej jakości okna aluminiowe

Tak nowatorskie rozwiązania nie mogły pozostać bez echa. Wynikiem czego jest przyznanie Złotego Godła QI. Prawdopodobnie nie będzie to jedyne tak znaczące wyróżnienie dla okien Reveal Unique.

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2023 przyznała Złote Godło QI Reveal Unique! – mówi Dawid Mickiewicz, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu OknoPlus – Konkurs odbywa się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Kapituła wysoko oceniła nasze zgłoszenie i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach naszej działalności, zwłaszcza w zakresie rozwiązania, jakim jest Reveal Unique. To dla nas kolejne doskonałe potwierdzenie, że droga, którą obraliśmy w rozwoju portfolio produktów, jest naprawdę słuszna – dodaje.

Jako dystrybutor okien OknoPlus czekamy na więcej ciekawych i unikatowych rozwiązań. Zarówno w oknach aluminiowych jak i plastikowych. Jesteśmy przekonani, że jeszcze wiele przed nami, a Państwa zapraszamy do zakupu doskonałych okien Reveal Unique. To naprawdę doskonały produkt, który sprawdzi się przez wiele lat.