Dzień dobry!

OKNA LUBLIN to strona należąca do firmy BARTAL, która na rynku budowlanym działa od 2010 roku. Jedną z naszych specjalności jest sprzedaż i montaż stolarki okiennej, drzwi, bram garażowych oraz osłon okiennych. W ofercie posiadamy okna aluminiowe, okna pcv, okna drewniane, okna drewniano-aluminiowe, drzwi wejściowe, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe oraz markizy okienne typu screen. Realizujemy wszystkie zamówienia, jednakże skupiamy się głównie na jednorodzinnym budownictwie indywidualnym.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz sprawny montaż. Współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą dostawców, którzy oferują sprawdzone i trwałe produkty. Zależy nam, aby klient miał pełną świadomość na co wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze, dlatego z pełnym zaangażowaniem przedstawiamy naszą ofertę, jak również starannie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i oczekiwania.

Najwyższej jakości produkty oraz profesjonalne i uczciwe podejście do sprzedaży przyniosło oczekiwane efekty, w postaci licznej grupy zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie.

Z miłą chęcią podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i umiejętnościami. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam w dokonaniu najbardziej odpowiedniego wyboru przy zakupie okien, drzwi i bram garażowych.

Zapraszamy do kontaktu oraz korzystania z naszych usług.

Nasz salon mieści się w Lublinie przy ul Diamentowej 5. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 81 744 04 04.