Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży materiałów budowlanych. Jedną z naszych specjalności jest sprzedaż stolarki okiennej, drzwi i bram garażowych. W ofercie posiadamy okna pcv, drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne i bramy garażowe. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz sprawny i fachowy montaż. Współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą dostawców, którzy oferują sprawdzone i trwałe produkty.

Zależy nam, aby klient miał pełną świadomość na co wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze, dlatego z pełną starannością przedstawiamy naszą ofertę, jak również wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania klienta. Dobry produkt oraz profesjonalne i uczciwe podejście do sprzedaży przyniosło oczekiwane efekty, w postaci licznej grupy zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Z miłą chęcią podzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwo w dokonaniu najbardziej odpowiedniego wyboru przy zakupie okien, drzwi i bram garażowych.

Nasz salon mieści się przy ul Diamentowej 5 w Lublinie. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. 81 744 04 04.